👻 Potwornie się cieszymy, gdy w SkakAnce straszymy! 😱

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 9/42 (Premium A)


👉 Mrocznej nocy rozświetlanie, żarłocznych dyń przeskakiwanie, potworniastego mostu zdobywanie, kolejki strachu przemierzanie, nietoperzowej jaskini odwiedzanie i… niesamowicie upiorne paradowanie! 👈


To już ten czas! 🤩
Jesień 🍂 szybko się zadomawia 🏠 i w SkakAnce pora 🕝 na kolejną ➡️  ekscytującą wizytę w SkakAnlloween 🎃 – miasteczku opanowanym przez duszki 👻, stworki 👽 i upiorki 🧟 – którego odkrywanie przyniesie nam mnóstwo kipiących zabawą 😜, mrożących 😬 i zatrważających 😱 wrażeń.
Rozpoczniemy od wieczornego 🌙 spaceru 🚶 po Mokradłach, podczas którego konieczne będzie rozświetlenie 🔦 otaczającego nas mroku 🌃. Tylko jak to zrobimy? 🤔
Naszym nieustraszonym Wspinaczom 🧗 i Gimnastykom 🤸 przyjdzie zmierzyć się z przejściem przez Pole Żarłocznych Dyń 🎃🎃🎃 oraz pokonaniem Potworniastego Mostu 🌉.
Nasi akrobaci 🤸 stawią czoła również Kolejce Strachu 🚡 prowadzącej przez Upiorniasty Tunel 🚇, wizycie w Nietoperzowej Jaskini 🦇 oraz na Mrocznym Cmentarzysku 🪦.
Na koniec 🔚 zajęć czeka nas natomiast udział w niesamowitej Upiornej Paradzie 🎭 wieńczącej naszą wizytę w SkakAnlloween.

Tak potwornie się cieszymy, gdy w SkakAnce Was straszymy! 😃


Dziś w SkakAnce choć upiornie, będzie fajnie też potwornie!
Strachy nasze pokonamy, nad dyniami pobrykamy!
Mroczne kąty odwiedzimy i w paradzie pochodzimy!