🦫 Czy ma się Pan dobrze Panie Bobrze? 🪵

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣4️⃣ – odc. 7/42 (Standard 7)


👉 Zwierzątek poszukiwanie, kuczne skakanie, na rękach stawanie, „w plecy” chwytanie, po gałęziach boulderowanie i… SkakAnkowe Grzybobranie! 👈


Pożegnaliśmy się👋 już z naszymi przyjaciółmi SkakAnkowymi Krasnalami⚒️ i w tym tygodniu z powrotem 🔁 wychodzimy na powierzchnię🔝, by cieszyć się 😎 promieniami jesiennego 🍂 słońca ☀️ wśród zielonych 🟢 kniei 🌲🌳.
Tym razem zaglądniemy 👀 w leśną 🌲🌳🌲🌳 gęstwinę i podsłuchamy 👂 jakie wieści nadchodzą ze SkakAnkowego Boru. Odwiedzimy żeremie 🪵 Pana Bobra 🦫, starego 👴 mieszkańca 🛖 lasu słynącego 📣 ze swoich niesamowitych opowieści 💬 o życiu leśnych zwierząt 🐻🐿️🦔🦌, i sprawdzimy jak jego samopoczucie 😃.
Dowiemy się 🤔 od niego, co słychać u jego sąsiadów 🏘️ – lisa Raptusa 🦊, borsuka Leśnego Druha 🦡, rysia Zawadzkiego Zdzisia 🐈 i zajączka Jagodowego Pączka 🐰 oraz jakie gimnastyczne i akrobatyczne 🤸 przygody 🤠 spotkały ich ostatnio. Tegotygodniowy 📅 bohater 🦸 pokaże 👓 nam również, w jaki sposób ❔ można zeskakiwać z żeremia 🛖 oraz jak wykorzystać drzewo 🪵 do stania na rękach 🙃.
Z naszymi wspinaczami 🧗 natomiast nasłuchiwać 👂 będziemy, jakie wieści 📜 dochodzą z koron drzew 🌳 od wiewiórki Skocznej Chmurki 🐿️ i dzięciołka Bukowego Kołka 🐦. Spróbujemy wspinania się 🙌 po gałęziach 🪵 różnych gatunków drzew🌲🌳 rosnących 🌱 w naszym SkakAnkowym Borze i dowiemy się, jak ❔ wykorzystywać do tego chwyt ✊ „w plecy”. Na koniec 🔚 wszyscy 👩👨👧👦 wybierzemy się na Wielkie SkakAnkowe Grzybobranie 🍄!

Darz Bór SkakAnkowicze! 😍


Dziś w SkakAnce Panie Bobrze, każdy ma się tutaj dobrze!
Zeskok kuczny wykonamy, po gałęziach powspinamy,
A na koniec grzybobranie, więc już chodźmy – ramię w ramię!