🐙 Czy stwory z głębin SkakAnki zajadają łazanki? 🍝

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 37/43 (Standard 26)


👉 Ze stworkami rozgrzewanie, do góry nogami stawanie, mostków ustawianie, łazankowe trawersowanie, do głębin wspinanie i… łazankami rzucanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu zagłębimy się ⤵️ w SkakAnkę jak nigdy dotąd. Zanurzymy się pod powierzchnię wody 🌊 i odwiedzimy tajemnicze Głębiny SkakAnki, gdzie czeka na nas mnóstwo gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 wyzwań. Zejdziemy naprawdę głęboko 👇, żeby dowiedzieć się jakie stwory 🐡 zamieszkują odmęty mórz i oceanów oraz co takiego tam porabiają 🐚.

Wspólnie pobawimy się z rozbrykanymi Głębiostworkami 🦑 i postaramy się odpowiedzieć na nurtujące pytanie 🤔 – Czy stwory 🐙 z głębin SkakAnki faktycznie zajadają łazanki?

Nasi wspinacze 🧗 zmierzą się z prawdziwą otchłanią ⏬ próbując dotrzeć do jej dziwnych mieszkańców 👽 oraz spróbują przejść podwodny trawers po „łazankach” wykorzystując do tego tylko jedną płetwę, tzn. rękę.

Nasi gimnastycy 🤸 natomiast będą przedzierać się przez wielką głębię 💧 oraz eksplorować dno morskie m.in.: balansując na odwróconym żółwiu 🐢 i kręcąc ewolucje w powietrzu niczym dziarski Delfin Darek 🐬.

Takie przygody czekają nas tylko… na horyzoncie SkakAnki!


Dziś w SkakAnce – w oceanie wielkie czeka nas wyzwanie!
Morskie stwory odwiedzimy, z łazAnkami się zmierzymy…