🧭 Z wyzwaniem stań w szranki – w 60 minut dookoła SkakAnki! 🌍

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 34/43 (Standard 24)


👉 Z cyferblatem rozgrzewanie, samodzielne przerzucanie, do podporu wymykanie, mobilne boulderowanie, liczne na wędkę wspinanie i… zorbingiem okrążanie! 👈


Święta Wielkiej Nocy 🐣 już za nami i po dwóch tygodniach premium, wypełnionych okołoświąteczną zabawą 😉, czas zmierzyć się z nowymi gimnastycznymi 🤸 i wspinaczkowymi 🧗 wyzwaniami.

W tym tygodniu nasi SkakAnkowicze 👧🏻👦 wyruszą w niezwykle ekscytującą podróż – w 60 minut ⏰ dookoła SkakAnki – podczas której będą musieli zmierzyć się z ciągle umykającym 🏃 CZASEM. Ich przewodnikiem ➡️ w tej pełnej przygód wyprawie 🧭 będzie prawdziwy dżentelmen – SkakAnka Fogg 🤵 oraz jego dzielny kompan i pomocnik PasseparSkakAnka 👲. Wspólnie z nimi spróbujemy okrążyć świat w sześćdziesiąt 6️⃣0️⃣ minut, odwiedzając mnóstwo fascynujących miejsc 🗻 i poruszając się przy tym przeróżnymi środkami transportu 🚋 🚗 🛩️.

Naszych akrobatów 🤸 czeka m.in. jazda na słoniu 🐘 przez dżunglę Indii, pociągiem 🚂 Drogą Żelazną Pacyfiku, bojerem ⛵ przez zmrożoną Nebraskę oraz parowcem 🚢 przez Atlantyk.

Sprawdzimy również, jak nasi wspinacze 🧗 poradzą sobie ze zdobywaniem Wieży Eiffla w Paryżu 🗼, Big Bena 🕰️ w Londynie czy Mole Antonelliana 🏫 w Turynie.

Wy również dołączcie do tej niezwykłej SkakAnkowej podróży!


Dziś w SkakAnce wędrujemy, z czasem na wyścigi mkniemy!
Wielkie wieże zdobywamy i SkakAnkę okrążamy!