🌱 Armagedon na polance, czyli wielka odwilż w SkakAnce! 🌦️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 30/43 (Standard 22)


👉 Wśród kałuży rozgrzewanie, bardzo wysokie zwisanie, z rozciąganiem w dal skakanie, wiosenne boulderowanie, zimowe trawersowanie i… przez śnieg wykiełkowanie! 👈


Przed nami w SkakAnce pierwszy tydzień wiosny 🌸! Wraz z nim wielkie ocieplenie 🌡️ i prawdziwy armagedon na polance. Roztopione śniegi ❄️ zmieniły nasz wiosenny krajobraz w istne pobojowisko 🥀. Wszędzie woda 💧, błoto 💦 i kałuże ⚫, z którymi będziemy próbowali sobie poradzić już od rozgrzewki.

Nasi gimnastycy 🤸 bardzo duże kałuże spróbują pokonywać długimi skokami kucznymi ↪️ lub niesamowitymi saltami w przód ⤵️. Jeśli jednak zdarzy nam się pośliznąć na błocie i wylądujemy na pupie 🤣, to później będziemy mogli wysuszyć portki w ciepłych promieniach wiosennego słońca 🌞 utrzymując zwis rozkroczny na drążku wysokim.

Nasi pogodni wspinacze 🧗 witać będą nową porę roku boulderując jak natchnieni do wiosennych kwiatów 🌷 oraz pożegnają odchodzącą zimę 🌨️ trawersując z ostatnimi śnieżkami w dłoniach ⚪.

Na koniec sprawdzimy jak trudne zadanie ma przed sobą przebiśnieg 🌼przedzierający się na powierzchnię przez zmrożoną ziemię i warstwę śniegu.

Przywitajmy wiosnę wspólnie w SkakAnce!


Do SkakAnki przyszła wiosna! Mnóstwo wyzwań nam przyniosła!
Zwisy, skoki i wspinanie, i… przez śnieg się przebijanie!