🤸 Gimnastyczna i 🧗 wspinaczkowa Ulica SkakAnkowa! ➰

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 27/43 (Standard 19)


👉 Na rozgrzewkę kierowanie, do tyłu się przerzucanie, podwojone przewracanie, ograniczone trawersowanie, między krawężnikami wspinanie i… na prawko zdawanie! 👈


Po tygodniu spędzonym na poszukiwaniach SkakAnkowego Skarbu 💎 nadszedł czas na wizytę na gimnastycznej 🤸 i wspinaczkowej 🧗 Ulicy SkakAnkowej 🚘. Od pierwszego dnia tygodnia nasze wspinaczkowe i gimnastyczne aktywności przeniesiemy prosto na ➡️ drogi, ścieżki i skrzyżowania między samochody 🚗, motocykle 🏍️ oraz rowery 🚴. Niezbędna nam będzie do tego wyśmienita znajomość znaków drogowych 🚸, sygnalizacji świetlnych 🚦 oraz zasad bezpiecznego poruszania się 🚶 w ruchu drogowym.

Nasi wspaniali gimnastycy 🤸 zmierzą się z akrobatyczną budową „mostku” 🌉 zwodzonego nad szeroką rzeką oraz dowiedzą się kilku informacji o swoich pojazdach 🚙 podczas wizyty w SkakAnkowym warsztacie 🛠️.

Nasi niesamowici wspinacze 🧗 natomiast opanują do perfekcji orientację w kierunkach 🧭, znajomość zasad dotyczących ograniczeń prędkości 🚫 oraz umiejętność poruszania się po Ulicy SkakAnkowej 🚷. Dodatkowo spróbują swoich sił podczas przygotowań do uzyskania SkakAnkowej Karty Rowerowej 🪪, a wszystko oczywiście ze wspinaczkowym zacięciem.

Na koniec wszystkich czeka wyjątkowy egzamin sprawdzający 💯 ich wiedzę oraz umiejętności.

Wyrusz w tę drogę ze SkakAnką!


Dziś w SkakAnce jest ulica – superprzygód obietnica,
mnóstwo znaków do poznania i… egzamin do zdawania!