👦 Zwariowane, wielkie dmuchańce, czyli Tydzień Dziecka w SkakAnce! 👧

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 40/43 (Standard 29)


👉 Na dmuchańcu rozgrzewanie, boczne przerzucanie, jednorącz trzymanie, salta próbowanie, skoczne zeskakiwanie, wysokie wspinanie, mostu przemierzanie, tyrolką zjeżdżanie, żetonów zdobywanie i… na zamku skakanie! 👈


Przed nami 🤩 niesamowity 📆 tydzień w SkakAnce, w trakcie którego jeszcze mocniej 🥳 świętujemy 🍭 dzieciństwo i 🎂 celebrujemy ten wspaniały okres w życiu każdego 👧👦 człowieka.
W ciągu tego tygodnia na naszej sali zakrólują 🎈,🏰🛝 dmuchańce, na których 🤪 zwariowana zabawa wciągnie nas ♾️ bez końca.
Nie zabraknie również odjechanych 🤸 gimnastycznych i 🧗 wspinaczkowych umiejętności dopełniających ten wyjątkowy 📝 scenariusz.
Nasi 🤸 akrobaci zmierzą się z kolejnymi odsłonami przerzutu bokiem ewoluującego do przerzutu bokiem na ✋ jednej ręce albo nawet 🤷 bez użycia rąk oraz przeglądem ćwiczeń na ⬆️ wysokiej równoważni.
Naszych 🧗 wspinaczy na wszystkich grupach czeka natomiast 🤩 tyrolkowe wyzwanie połączone ze wspinaniem do kolorowych 🔴🟠🟡🟢🔵 żetonów, które ukryły się na naszej ściance wspinaczkowej. Świętujcie Tydzień Dziecka z nami w SkakAnce! 👧👦🎉

Czekamy na Was we wspaniałym nastroju!


Dziś w SkakAnce świętujemy, w Tydzień Dziecka wstępujemy!
Zwariowanych zabaw czas, na dmuchańcach spotkamy Was!