🍂 Z jesiennych liści baldachimy – pod nimi świetnie się bawimy! 🍃

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 4/43 (Standard 3)


👉 Liściaste rozgrzewanie, równoważne liści łapanie, do tyłu w liściach przewracanie, uprzęży zakładanie, do różnych liści wspinanie i liści kolekcjonowanie! 👈


W powietrzu czuć 👃 już zbliżającą się do nas 👣 małymi kroczkami… Jesień 🍁.

My również w SkakAnce ➰ powolutku szykujemy się na jej nadejście. W tym tygodni przywitamy ją z otwartymi ramionami 🙆 w barwnych i wesołych jesiennych 🍃 zabawach wśród kolorowych LIŚCI 🍂. Liście tu ↙️, liście tam ↘️. Liście 🍀 zakrólują na naszych zajęciach od samego ich początku, kiedy to będziemy rozgrzewać się z liśćmi 🍂, które zdążyły już spaść z drzew, aby na końcu ruszyć w poszukiwania jak największej ilości liści 🍃 w różnorodnych rodzajach.

Nasi gimnastycy 🤸 spróbują również akrobacji podczas jesiennego spaceru 🚶 po wysokiej równoważni pod baldachimem z liści 🌳 oraz sprawdzą, czy na kupce barwnych liści da się zrobić piękny przewrót 🔃 w tył.

Na naszych wspinaczy 🧗 natomiast czeka ćwiczenie umiejętności zakładania uprzęży wspinaczkowej oraz wspinanie niskie do liści poszczególnych drzew 🌳🌲 po chwytach i stopniach w określonym kolorze 🎨.

LIŚCIE, LIŚCIE… OCZYWIŚCIE!


Do SkakAnki idzie Jesień!
mnóstwo liści w koszu niesie!