🎉 Superodjazdowy, Wielki Tydzień Finałowy! 🥳

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 –odc. 43/43 (Standard 31)


👉 Z rodzicami rozgrzewanie, umiejętności wykazywanie, ścieżkowe gimnastykowanie, poręczne ćwiczenie, kołowe zwisanie, równoważne treningowanie, boulderowe wspinanie, ścieżek przechodzenie i… z rodzicami sztafetowanie! 👈


Już coraz ⌛ bliżej upragnionych przez dzieci ⛱️ wakacji, a przed nami w SkakAnce 🥳 Superodjazdowy Wielki Tydzień Finałowy 🎉.
Jedyna w 🗓️ roku szansa dla 👫 rodziców na wspólne przeżywanie i pełne uczestnictwo w zajęciach 👪 razem ze swoimi pociechami. Wyjątkowa okazja do spróbowania swoich 💪 sił w ćwiczeniach i wyzwaniach, przed którymi stają ich 🧒👧 dzieci na zajęciach i 🏆 docenienie ich pracy wkładanej w doskonalenie każdej nowej 🧗 wspinaczkowej i 🤸 gimnastycznej umiejętności.
Dla dzieci natomiast to czas na pochwalenie się swoją ⚙️ sprawnością, 🔨 umiejętnościami, 🗜️ determinacją oraz stopniem opanowania 🔧 techniki złożonych ćwiczeń 🧗 wspinaczkowych i 🤸 gimnastycznych.
Naszych 🤸 akrobatów czeka przegląd głównych ćwiczeń 🤩 wolnych wykonywanych na 💨 dmuchanej ścieżce akrobatycznej, ćwiczeń na poręczach 🟰 równoległych, ⭕⭕ kółkach gimnastycznych oraz niskiej ⚖️ równoważni.
Nasi 🧗 wspinacze i ich 👫 rodzice wspólnie zmierzą się natomiast z przygotowanymi specjalnie dla nich boulderami i 🛣️ drogami wspinaczkowymi. Przybywajcie tłumnie do SkakAnki! Już nie możemy się Was doczekać! 🤩🥳🥰

Czekamy na Was w superodjazdowym nastroju!


Dziś w SkakAnce finału już czas, razem z rodzicami zapraszamy Was!
Superodjazdowe ćwiczenia czekają Nas, a po nich wakacji nastanie czas!