➰ SkakAnka nęci i to mnie kręci! 🌀

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy
sezon 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣ – odc. 2/43 (Standard 1)


👉 Huśtawkowe wkręcanie, zakręcone przewracanie i obwodowe wspinanie! 👈


Za nami pierwszy 1️⃣ tydzień zajęć otwierający SkakAnkowy Sezon 2022/23! Pora więc mocno ROZKRĘCIĆ 🌀 apetyty naszych SkakAnkowiczów na superzabawę z rozwijaniem gimnastycznych 🤸 i wspinaczkowych 🧗 umiejętności.

Wkręcać w SkakAnkowy ➰ sezon będziemy się między innymi podczas naszej rozgrzewki z chustkami oraz na Superzakręconej Huśtawce ✨.

Na zajęciach gimnastycznych 🤸 dużą uwagą przykładać będziemy do odpowiedniego wprowadzenia w tajniki najbardziej popularnego SkakAnkowego sposobu kręcenia się ↩️, czyli przewrotu w przód ➡️ oraz poświęcimy się analizie 🗒️ poziomu opanowania bazowych umiejętności gimnastycznych naszych uczestników 👧🏻👦👦🏻👧, dzięki której będziemy w stanie w odpowiedni sposób dobrać właściwy na ten rok dzienniczek SkakAnkowicza 📘.

Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 natomiast na maksa zakręcimy się dookoła ↪️ wspinaczkowych obwodów 🔁, które swoją odsłonę będą miały w różnych miejscach: drabinki gimnastyczne 🪜, połóg ↗️, pion ⬆️, przewieszenie. Skoncentrujemy się również na ważnej, pod kątem 📐 bezpieczeństwa wspinania, umiejętności, mianowicie prawidłowym zeskoku 🦘 ze ściany podczas wspinania niskiego 😀.

Dołączcie do zakręconej zabawy w SkakAnce już dziś!


Hej SkakAnko, SkakAneczko o! o! o!
Kręć się z nami, kręć w kółeczko! o! o! o!