🦷 Co Zębowe Wróżki wkładają pod poduszki? 🧚

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 38/43 (Standard 27)


👉 Z poduszkami rozgrzewanie, różnorodne wypoczywanie, mostka wykonywanie, na rękach stawanie, nóg przerzucanie, wędkowe wspinanie, symetrii utrzymywanie, przez poduszki trawersowanie i… pod poduszki zaglądanie! 👈


W 🔜 nadchodzącym tygodniu w SkakAnce spróbujemy odkryć wielką 🤫 tajemnicę: Co takiego 🦷 Zębowe 🧚 Wróżki chowają pod 🛏️ poduszki?
Żeby się tego dowiedzieć będziemy potrzebować prawdziwych ⬜⬜⬜ poduszek, które pozwolą nam zwabić 🧚🧚🧚 wróżki i z którymi wcześniej odprawimy ruchowe ✨ rytuały.
Nasi wspaniali 🤸 gimnastycy sprawdzą czy pozycja, w której wypoczywają: mostek, stanie na rękach, przerzut w tył i w przód ma znaczenie na to co znajdą pod ⬜ poduszką.
Naszych niesamowitych 🧗 wspinaczy natomiast czeka trawers przez ⬜ poduszki oraz zastosowanie ruchów symetrycznych podczas wspinania na 🎣 wędkę.
Na 🔚 koniec zajęć jeszcze raz sprawdzimy co jest pod ⬜ poduszkami i czy nasze 🤸 ćwiczenia oraz akrobacje miały wpływ na to ❔ co tam się kryje. Nie omińcie tego tygodnia, w którym każda 🧚 Wróżka 🦷 Zębowa leci do SkakAnkowa! 🙂

Czekamy na Was w radosnym nastroju!


Dziś w SkakAnce fruwają wróżki, co nam schowały pod poduszki?
Sprawdzimy gimnastycznie, sprawdzimy wspinaczkowo i… będzie bardzo wesoło!