🏆 Coś w tajemnicy mi podpowiada, że w SkakAnce rusza Zimowa Olimpiada! ❄️

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 23/43 (Standard 15)


👉 Z flagami rozgrzewanie, na saneczkach zjeżdżanie, na nartach slalomowanie, na łyżwach pomykanie, wieńczące wspinanie, góry tabeli zdobywanie, ekspresowe umacnianie i… zespołowe sztafetowanie! 👈


W pierwszym tygodniu po niesamowitych ❄️ Zimowych Półkoloniach w SkakAnce czeka nas kolejna ekscytująca odsłona ◯◯◯◯◯ Zimowej Olimpiady SkakAnkowej. Wydarzenia, podczas którego będziemy mieć przegląd tradycyjnie rozgrywanych dyscyplin w 🤸 akrobatycznej i 🧗 wspinaczkowej odsłonie.
W trakcie ceremonii otwarcia weźmiemy udział w uroczystym przemarszu reprezentantów uczestniczących krajów wraz z ich 🇵🇱 🇳🇴 🇩🇪 🇨🇦 flagami.
Następnie nasi gimnastycy spróbują swoich sił w SkakAnkowej wariacji na temat między innymi: 🛷 saneczkarstwa, 🎿 narciarstwa dowolnego, ⛸️ łyżwiarstwa czy ⛷️ skoków narciarskich.
Naszych wspinaczy natomiast czeka mnóstwo wspinaczkowych okrążeń po 🟢 wieńcu oliwnym oraz systematyczne pięcie się w górę 📊 tabeli i umacnianie swojej pozycji wpinając linę w 🪝 ekspresy.
Na zakończenie tych wyjątkowych zmagań każdy będzie mógł sprawdzić się biorąc udział w zespołowej 🎿 narciarskiej 🚶 🚶 🚶 🚶 sztafecie.
Gotowi na białe, 🏆 olimpijskie szaleństwo w SkakAnce?

Czekamy na Was w olimpijskim nastroju!


Dziś w SkakAnce są igrzyska, chęć zwycięstwa jest nam bliska!
Narty, łyżwy i bobsleje – olimpiada niech się dzieje!