🙋‍♀️🙋‍♂️ Witajcie w naszej bajce – w rozbrykanej SkakAnce! 🤪

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2021/2022 – odc. 2/43 (Standard 1)


👉 Sprawności rozkręcanie, mocne utrzymanie, komend poznawanie, udane zjeżdżanie i… siebie poznawanie! 👈


SkakAnce w tym tygodniu 🗓️ na całego rozpoczynamy nowy wyczekiwany sezon 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣. Sezon, który przyniesie mnóstwo ekscytujących nowości 🆕 i przeniesie nas w zupełnie nowe wyjątkowe tematy 🤩.
Tych, co swoją przygodę w SkakAnce dopiero rozpoczynają 🧑🧒 przywitamy w grupach początkujących i adaptacyjnej 👋, gdzie dzieci będą mogły spokojnie wdrożyć 🚶 się do struktury zajęć, ćwiczeń i umiejętności oraz poznać instruktorów, z którymi najczęściej będą mieli zajęcia 🧑🏻👩. Tych z kolei, którzy na zajęcia do SkakAnki powracają po wakacjach👧👦 przywitamy w rozbudowanym systemie podziału 🙋‍♀️🙋‍♂️, który pozwoli nam jeszcze lepiej rozwijać ich sprawność i umiejętności 🧗 we właściwej dla ich wieku 👶🧒🧑 oraz poziomu zaawansowania 🤸 grupie.
W ręce 👐 naszych uczestników, trafią wspaniałe Dzienniczki SkakAnkowicza 📔, dzięki którym dzieci na zajęciach będą mogły zdobywać naklejki ❤️⭐, a rodzicom będą pozwalały jeszcze dokładniej śledzić postępy 📈 ich pociech w toku mijających zajęć 📊.
Nasi instruktorzy 🧑🏻👨🧑🏻👩👨‍🦱 zabiorą dzieci w SkakAnkowy ➰ świat pełen fantazji ✨, pod którego barwną kołderką czekają prawdziwe i wymagające gimnastyczne 🤸 i wspinaczkowe 🧗 wyzwania, których osiągnięcie będzie dla Nich niezwykłą przygodą 😍.

🙋‍♂️🙋‍♀️ Cały Zespół SkakAnki nie może się już Was 👦👧👶 doczekać!
Ania 👩, Kasia 👩🏼, Krzysiek 👨‍🦲, Magda 👩, Marysia 👩🏼, Mateusz 👨‍🦱, Radek 👨, Szymon 🧑🏻, Wiktoria 👩‍🦱


Brykacze w SkakAnce kręcą się, bawią się, śmieją się,
Brykacze w SkakAnce uczą się – przez cały czas!