🙆 Mam się zamiar bawić świetnie – bo to SkakAnki Igrzyska Letnie! 🏆

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 42 / Standard 30/43


👉 Ze zniczami rozgrzewanie, w saltach, w skokach się sprawdzanie, na wyścigi się wspinanie i… medali rozdawanie! 👈


Przed nami jeszcze dwa 2️⃣ ostatnie tygodnie sezonu zanim rozpoczniemy wakacje 🌞 i nasze niesamowicie aktywne PÓŁKOLONIE 🙃 oraz wakacyjny program zajęć.
W ostatnim tygodniu będzie nas czekać wielkie podsumowanie sezonu podczas Tygodnia Finałowego, ale wcześniej przed nami jeszcze ekscytujące 🤩 zmagania SkakAnkowych Igrzysk Olimpijskich 🏆. Czas, w trakcie którego nasi gimnastycy 🤸 będę mogli sprawdzić się nie tylko w konkurencjach gimnastycznych, ale również w akrobatycznych odsłonach olimpijskich dyscyplin.
Tym razem postaramy się zaprezentować dzieciom 👧👦 i zaznajomić je z tymi mniej znanymi sportami, których obecność na igrzyskach ◯◯◯◯◯ bywa za słabo zaznaczana oraz z tymi, które do kanonu sportów olimpijskich należą od niedawna lub zaistnieją dopiero w tym roku, podczas przełożonej na tegoroczne wakacje Olimpiadzie w Tokio 🇯🇵.
Przed nami między innymi surfing 🏄, skateboarding 🛹, streetball ⛹️, baseball ⚾ i softball 🥎, golf 🏌️ oraz wiele innych.
Na zajęciach wspinaczkowych 🧗 skupimy się natomiast na jednej dyscyplinie, która niedawno dołączyła do kanonu dyscyplin olimpijskich i zadebiutuje na tegorocznych Igrzyskach, czyli wspinaczce! Zmierzymy się w jej odsłonie szybkościowej 💨 – czyli w konkurencji wspinania na czas ⏲️, technicznej – czyli prowadzeniu 🗜️ oraz SkakAnkowej – czyli sztafecie w trawersie 😁.
Ważną częścią naszych zajęć będą również ceremonie, bez których Igrzyska nie mogą się oczywiście obyć, czyli ceremonia rozpoczęcia i zapalenia znicza olimpijskiego 🔥 oraz ceremonia dekorowania zwycięzców 🏅 i zakończenia 🔚.

Celebrujcie Igrzyska z nami w SkakAnce!


Dziś SkakAnce są Igrzyska, bo już Olimpiada bliska!
W saltach się będziemy składać, żeby nowe gry poznawać.
Testy w dyscyplinie nowej… W czym? W sztafecie wspinaczkowej!
A na koniec – rewelacja! Zawodników dekoracja!