🌼 Wiosennie i wesoło – kolorowo naokoło! 🌈

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 29 / Standard 21/43


👉 Rozkwiecone rozgrzewanie, gimnastyczne wyginanie, wspinaczkowe omijanie i… kwiatami obsypanie! 👈


W nadchodzącym tygodniu w SkakAnce zapanuje naprawdę wesoła i kolorowa 🌈 atmosfera. Będzie to czas, kiedy w gimnastycznym i wspinaczkowym stylu witać będziemy pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej WIOSNY 🌼!
Postaramy się więc, aby jej nadejście świętować 🎉 niezwykle barwnie i energicznie ⚡, gdyż budzi ona wszystko do życia i wyrywa z zimowego letargu 💤. Zajęcia rozpoczniemy od radosnego przywitania 🤝 Pani Wiosny z kolorowymi płatkami pierwszych wiosennych kwiatów 🌷.
Naszych gimnastyków 🤸 czeka mnóstwo harców i wygibańców wśród zieleniących się łąk i pól 🌾, które zmienimy w swoisty akrobatyczny plac zabaw 🎊, pełen podporów, przewrotów, mostków i przerzutów 🔄.
Nasi wspinacze 🧗 staną przed nie lada wyzwaniem, związanym ze wspinaniem się pomiędzy poszczególnymi barwami SkakAnkowej Tęczy 🌈. Dodatkowo ich zadaniem będzie pomoc w rozbudzeniu z zimowego osowienia 💤 przeróżnych owadów 🐝 🐞 🐜 i wskazanie im drogi na naszą SkakAnkową Polanę.
Uwieńczeniem naszych zajęć w tym tygodniu będzie przygotowanie dla Pani Wiosny 👩🌹 wielkiego powitalnego bukietu polnych kwiatów 💐.

Przywitajcie wiosnę z nami w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce jest radośnie – pięknie się kłaniamy Wiośnie!
Powitalnie harcujemy, wygibasy testujemy!
Wspinamy się kolorowo i budzimy premierowo.
W końcu kwiatów nazbieramy, barwny bukiet Wiośnie damy!