⏰ Po południu oraz z rana – ulepimy dziś bałwana! ⛄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2020/2021 – odc. 25 / Premium H/43


👉 Wytoczone rozgrzewanie, wielkie śnieżne rolowanie, z pigułami się wspinanie, śniegowego układanie no i… zasp pokonywanie! 👈


Po zeszłotygodniowych, niezwykle intensywnych aktywnościach 🏃🏃 w SkakAnce czas na tydzień relaksu 🛏️. Więc jak? Ulepimy dziś Bałwana?
Nasza sala po raz kolejny wypełni się mnóstwem śniegu ❄️❄️❄️ wprost z krainy naszej wyobraźni, w której zabawa nigdy się nie kończy 😊.
Czas relaksu nie oznacza jednak czasu leniuchowania 😉. Dlatego czeka nas wiele gimnastycznych i wspinaczkowych wyzwań. Śnieżne kule ☃️zakrólują na naszych zajęciach w różnych wielkościach ⚪⚪⚪, od mieszczących się w dłoni po takie wielkości nas samych.
Nasi gimnastycy 🤸 będą mieli okazję doskonalić specjalny SkakAnkowy sposób tworzenia gigantycznych kul śniegowych ⚪ oraz przejechać się na największej z nich tworzącej podstawę naszego Bałwana ⛄.
Wspinacze 🧗 natomiast przyjmą inną technikę tworzenia. Zamiast na wielkość pójdą na ilość i nazbierają mnóstwo małych kul śniegowych podczas Śnieżkowego Trawersu, gdzie zmierzą się z zadaniem wspinania się z jedną ręką 🤏 zajętą przez śnieżkę, w taki sposób, żeby jej nie zgubić.
Na koniec wszyscy wyruszymy na Śnieżny Trakt 🏔️, gdzie będziemy musieli bardzo uważać na zaspy śnieżne powstałe w procesie tworzenia naszego Bałwana ⛄. Szczególnie, żeby nie utknąć w nich głową w dół 🙃!

Do zobaczenia w SkakAnce!


Dziś w SkakAnce śnieg stworzymy, wielkie kule ulepimy,
I zrobimy z nich bałwana, będzie jazda niesłychana!
Mnóstwo śnieżek nazbieramy, w górę z nimi się udamy.
A na koniec wielkie skoki! Ponad zaspy… pod obłoki!