📷 Fotogaleria: Świąteczne Brykanie 2020 – Cztery bardzo ważne pytania! 📷

W pierwszym dniu naszego świątecznego brykania weźmiemy udział w gimnastycznym „obadywaniu” różnorakich mikrobów, we wspinaczkowym sprawdzaniu jak bakterie „widzą, słyszą i czują” i… szalonym wcielaniu się w bakcyle!
Drugi dzień poświęcony będzie sportowemu badaniu ludzkich komórek, razem z nimi będziemy się gimnastycznie skurczać i rozkurczać, wspinaczkowo przekazywać informacje, aktywnie sprawdzać, jaka jest przyczyna tego, że ludzie rodzą się bez płetw i dlaczego czasami komórkowa samodzielność jest groźna!
Dzień trzeci dla odmiany spędzimy śledząc trasę Pana O2 i Pana Co2… Gimnastycznie sprawdzimy po co człowiekowi worki w siatkach i co je tworzy. Wspinaczkowo przetransportujemy ładunki energii w jedną stronę, aby w drodze powrotnej oddać odpady! A w części akrobatycznej, organoleptycznie zweryfikujemy kurczliwość płuc na Skaktraku!
W czwartym dniu weźmiemy udział w gimnastycznych manewrach armii komórkowych żołnierzy, wspinaczkowo odnajdziemy i oznaczymy groźne wirusy, aby na zakończenie świętować zwycięstwo na wielkim dmuchanym zamku radości!