🤸 🧗 Gimnastyczna i wspinaczkowa Ulica SkakAnkowa! 🛑 🚦

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. 20 (S)/27

👉 Znaków rozpoznawanie, niebezpieczeństw unikanie, pojazdów reperowanie i drogowej wiedzy w praktyce sprawdzanie! 👈

Po tygodniu spędzonym na poszukiwaniach SkakAnkowego Skarbu 💎 nadszedł czas na wizytę na gimnastycznej i wspinaczkowej Ulicy SkakAnkowej 🚦. Od pierwszego dnia tygodnia nasze wspinaczkowe i gimnastyczne aktywności przeniesiemy prosto na drogi 🛣️, ścieżki i skrzyżowania między samochody 🚗, motocykle 🏍️ oraz rowery 🚲. Niezbędna do tego nam będzie wyśmienita znajomość znaków drogowych 🛑, sygnalizacji świetlnych 🚦 oraz zasad bezpiecznego poruszania się 🚶 w ruchu drogowym.
Nasi wspaniali gimnastycy 🤸 zmierzą się z akrobatyczną budową „mostku” zwodzonego 🧗 nad szeroką rzeką oraz dowiedzą się kilku informacji o swoich pojazdach 🚙 podczas wizyty w SkakAnkowym warsztacie.
Natomiast nasi niesamowici wspinacze 🧗 opanują do perfekcji orientację w kierunkach ➡️ ⬆️, znajomość zasad dotyczących ograniczeń prędkości ⭕ oraz umiejętność poruszania się 🚶 po Ulicy SkakAnkowej. Dodatkowo spróbują swoich sił podczas przygotowań do uzyskania SkakAnkowej Karty Rowerowej 🚴, a wszystko oczywiście ze wspinaczkowym zacięciem 😀.
Na koniec wszystkich czeka wyjątkowy egzamin sprawdzający 📝 ich wiedzę oraz umiejętności.

Wyrusz w tę drogę ze SkakAnką!

Stoją przy drodze na długiej nodze,
mówią, choć głosu nie mają.
Jedne okrągłe inne trójkątne,
wszyscy w SkakAnce je znają!