⛄⛄⛄ Trzy małe bałwanki niosą dary ze SkakAnki! ➰

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. E(P)/19

👉 Gimnastyczne piasków pokonywanie, pełne wyzwań grubaśne wspinanie i… bałwanków odbudowywanie! 👈

Przed nami w SkakAnce ➰ już trzeci pod rząd Tydzień Premium celebrujący, a zarazem wieńczący okres okołoświąteczny 🎄 i okołonoworoczny 🥳.
W tygodniu tym wyruszymy w podróż z darami od SkakAnki wraz z trzema małymi bałwankami ⛄⛄⛄ i sprawdzimy jak odnajdą się one w naturalnie im wrogim pustynnym 🏜️ środowisku. Zajęcia rozpoczniemy od Wędrówki Królów 🤴🤴🤴 z godnymi ich pozycji ćwiczeniami 🤸.
Nasi gimnastycy 🤸 następnie zmierzą się z przeciwieństwami i trudnościami jakie niesie ze sobą podróżowanie przez pustynię 🏜️ pokonując m. in. Ruchome Piaski 🏖️ oraz Wielkie Wydmy ⚠️. Sprawdzą również jak wymagające jest przygotowanie materiałów ❄️❄️❄️ do budowy bałwanków w wybitnie dodatnich temperaturach 🌡️.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast oprócz stawiania czoła trudom podróży przez pustynię 🏜️ spróbują Bałwankowego Wspinania ⛄, czyli wspinania w sytuacji posiadania zaokrąglonych kształtów…
Na koniec naszej przeprawy będziemy musieli zadbać o odbudowę naszych bałwanków ⚪⚪⚪ ponieważ podróż 🧳 odciśnie na nich srogie piętno 💧💧💧.

Do zobaczenia w SkakAnce!

Ten pierwszy bałwanek ⛄ co ma brzuch pękaty,
Ten drugi bałwanek ⛄ co ma w głowie kwiaty,
I trzeci bałwanek ⛄ co chce zwiedzać światy,
SkakAnkowych darów wspólnie nazbierały,
Na wielką pustynię razem się wybrały! 😊