👩‍⚖‍👨‍⚖‍ Sędziowie w loży zasiadają i Zimowe Igrzyska zaczynają! ⛷

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2019/2020 – odc. 16(S)/21

👉 Curlingowe zamiatanie, gimnastyczne latanie, saneczkarskie wspinanie i… medali rozdawanie! 👈

Szaleństwa ❄️ zimowego sezonu w SkakAnce trwają na całego i w tym tygodniu postaramy się w pełni to wykorzystać. Czas na kolejną już odsłonę 🏅 SkakAnkowych Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Nasi odporni na zimowe warunki gimnastycy 🤸‍♀‍ i wspinacze 🧗‍♂‍ zakosztują dyscyplin olimpijskich rozgrywanych w śnieżnej oprawie, ale ze SkakAnkowym ➰ zacięciem.
Rozpoczniemy rozgrzewką z mało popularną w naszym kraju dyscypliną olimpijską jaką jest curling 🥌. Dynamika naszych aktywności z kamieniami do curlingu odbiegać jednak będzie zdecydowanie od spokojnego charakteru tej konkurencji 🤩.
Nasi gimnastycy 🤸‍♂‍ wśród zimowych dyscyplin mocno skoncentrują się na akrobatycznej odsłonie skoków narciarskich ⛷, gdzie wyjście z progu i lot nad bulą będą miały kluczowe znaczenie.
Nasi wspinacze 🧗‍♀‍ natomiast oprócz wspinania na szczyt skoczni mamuciej, gdzie z belki startowej dane im będzie podziwiać niezwykłe widoki 🏔, staną przed nie lada wyzwaniem jakim jest pokonanie obwodu wspinaczkowego po torze saneczkowym 🛷.
Nasze tegoroczne SkakAnkowe zmagania zakończymy uroczystą ceremonią rozdania medali 🥇.

SkakAnkowe Igrzyska czas zacząć! 😍

– Sport to zdrowie! – woła zima.
Nic nas w domu nie zatrzyma!
Choć na zewnątrz nie ma zimy
My w SkakAnce poćwiczymy!
Bo to super jest zabawa, gdy w SkakAnce OLIMPIADA!