🤹 Tego nikt nie przeoczy, gdy SkakAnka piłką się toczy! 🥎🏀🏐

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy sezon 2019/2020 – odc. 8(S)/8

Przed nami w SkakAnce tydzień, którego na mapie naszego sezonu na pewno nie można przeoczyć 🤪. Tydzień, w którym na zajęciach gimnastycznych i wspinaczkowych zagoszczą różnego koloru i wielkości… PIŁKI 🥎🏀🏐! Toczyć się będą we wszystkich kierunkach ↘️↙️↖️↗️, a tym co przykuwać będzie najwięcej uwagi będzie ich rozmiar 📏.
Już w naszej rozgrzewce dzieciaki zmierzą się z przyborem przekraczającym połowę ich wielkości 📐 lub w niektórych przypadkach będący nawet ich rozmiarów 😮 i sprawdzą czy posługiwanie się nim w czasie ćwiczeń jest łatwym zadaniem ⁉️.
Nasi akrobaci 🤸 będą mogli wykorzystać również mniejsze piłki ⚪ poznając i doskonaląc skok kuczny na podwyższenie wykonywany nad różnymi piłkami oraz czeka ich przegląd zwisów na drążku niskim i wysokim.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast intensywnie pracować będą nad prawidłową zmianą nóg na stopniach podczas trawersu za piłką 🥎 oraz nad stabilizacją pozycji zjazdowej na skocznych huśtawkach 🔵🔵.
Na koniec wspólnie poszukamy największej piłki 🔴 w SkakAnce i sprawdzimy w jakie zabawy można się z nią pobawić 🙃. Życie się toczy 🔄 w SkakAnce!

Nie przeoczcie tego krągłego ⚪ tygodnia! 👍