⚽ Kto stanie na bramce… Czas na Letnie Igrzyska w SkakAnce! 🤸🧗

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2018/2019 – odc. 40 (31)

📅 Czerwiec zawitał już do drzwi, a wraz z nim wielkimi krokami zbliża się finał 🏁 kolejnego niezwykłego sezonu w SkakAnce!
Przed nami przedostatni regularny tydzień semestru, a zarazem ostatni przed Wielkim Tygodniem Finałowym 👍. Czas na podsumowanie osiągnięć naszych dzielnych akrobatów🤸 i wspinaczy🧗, przygotowanie do prezentacji przed rodzicami 👪 w tygodniu finałowym oraz zmierzenie się z finalnymi ćwiczeniami i umiejętnościami naszych programów. Wszystko to w ekscytującej atmosferze IV Letnich Igrzysk Olimpijskich 🤩.
Nasi gimnastycy staną w szranki w wielu dyscyplinach olimpijskich w dużej mierze koncentrując się na grach zespołowych tj: piłka nożna ⚽, koszykówka 🏀, siatkówka 🏐 i wiele innych. Oprócz nich czeka ich również dalsza ewolucja przerzutu bokiem 🤸, tym razem w stronę przerzutu bokiem na jednej ręce raz salta machowego bokiem.
Nasi wspinacze 🧗 natomiast mocno skoncentrują się na swojej dyscyplinie, aby dobrze przygotować się do debiutu wspinaczki na Olimpiadzie w 2020 roku 😀. Czeka ich m. in. konkurs we wspinaniu wysokim na czas ⏱️, sztafeta trawersem oraz dla starszych zaawansowanych grup – konkurs prowadzenia z dołem na czas ⏳!

Przygotujcie swoje Dzienniczki SkakAnkowicza 📙📙 i do zobaczenia w SkakAnce!