✨ Witajcie w naszej bajce, rozbrykanej SkakAnce! 🎈

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2018/2019 – odc. 1

 

Zostawiamy za nami kolejne niesamowite wakacje w SkakAnce 🌞 i rozpoczynamy nowy wyczekiwany sezon 2018/2019. 🎉 Sezon, który przyniesie mnóstwo ekscytujących nowości i przeniesie nas w zupełnie nowe wyjątkowe tematy. 😲 Tych, co swoją przygodę w SkakAnce dopiero rozpoczynają 👶 przywitamy w grupach początkujących i adaptacyjnej, gdzie dzieci będą mogły spokojnie wdrożyć się do struktury zajęć, ćwiczeń i umiejętności oraz poznać instruktorów, z którymi najczęściej będą mieli zajęcia. Tych z kolei, którzy na zajęcia do SkakAnki wracają po wakacjach 💪 przywitamy w mocniej rozbudowanym systemie podziału, który pozwoli nam jeszcze lepiej rozwijać ich sprawność i umiejętności we właściwej dla ich wieku oraz poziomu zaangażowania grupie.
W ręce naszych uczestników, trafią znane z ostatniego roku Dzienniczki SkakAnkowicza. 📔 Zmodyfikowane i ulepszone, będą pozwalały rodzicom jeszcze dokładniej śledzić postępy ich pociech w toku mijających zajęć. 📈 Nasi instruktorzy zabiorą dzieci w SkakAnkowy świat pełen fantazji, pod którego barwną kołderką czekają prawdziwe i wymagające gimnastyczne 🤸 i wspinaczkowe 🧗 wyzwania, których osiągnięcie będzie niezwykłą przygodą.
Pierwszy tydzień posłuży nam do rozpoznania się w grupach, określenia poziomu sprawności uczestników oraz stopnia opanowania bazowych umiejętności gimnastycznych i wspinaczkowych. 👨‍🏫

Cały Zespół SkakAnki nie może się już Was doczekać! 😉
Agnieszka 👩, Ania 👩, Ewelina 👩, Iza 👩, Kasia 👩, Paweł 👨, Radek 👨, Szczepan 👨, Szymon 👨, Wiktoria 👩