🏆 Letnie Igrzyska w SkakAnce 🥇 🥈 🥉

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 38

 

Przed nami jeszcze dwa ostatnie tygodnie sezonu, zanim rozpoczniemy wakacje i nasze niesamowicie aktywne półkolonie oraz wakacyjny program zajęć 😀!
W ostatnim tygodniu będzie nas czekać wielkie podsumowanie sezonu podczas Tygodnia Finałowego, ale wcześniej przed nami jeszcze ekscytujące zmagania SkakAnkowych Igrzysk Olimpijskich 👍. Czasu, w trakcie którego nasi gimnastycy będę mogli sprawdzić się nie tylko w konkurencjach gimnastycznych, ale również w akrobatycznych 🤸‍♀️ odsłonach olimpijskich dyscyplin. Tym razem postaramy się zaprezentować dzieciom i zaznajomić je z tymi mniej znanymi, których obecność na igrzyskach bywa za słabo zaznaczana oraz z tymi, które do kanonu sportów olimpijskich należą od niedawna. Przed nami między innymi surfing 🏄‍♂️, freestyle na BMX 🚴, skateboarding, streetball ⛹️, baseball ⚾ oraz wiele innych.
Na zajęciach wspinaczkowych skupimy się natomiast na jednej dyscyplinie, która niedawno dołączyła do kanonu dyscyplin olimpijskich i zadebiutuje na Igrzyskach w Tokio w 2020 roku, czyli 🧗‍♀️ 🧗‍♂️ wspinaczce 😊. Zmierzymy się w jej odsłonie szybkościowej, czyli w konkurencji wspinania na czas ⏱️, technicznej 📈📉, czyli prowadzeniu oraz skakankowej 👧👦, czyli sztafecie w trawersie. Ważną częścią będą również ceremonie, bez których Igrzyska nie mogą się oczywiście obyć, czyli ceremonia rozpoczęcia 👍, dekorowania zwycięzców 🏅 oraz zakończenia❗

Celebrujcie Igrzyska z nami w SkakAnce!