👧👦 Tydzień Dziecka w SkakAnce 👶

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 36

 

Przed nami w SkakAnce wyjątkowy tydzień❗ Tydzień, podczas którego celebrujemy święto wszystkich tych, dla których SkakAnka istnieje, czyli… DZIECI 👧👦👶!
Tydzień Dziecka w SkakAnce to czas kiedy na zajęciach uśmiech 😊 dziecka i świetna zabawa 🎈 jeszcze bardziej wysuwają się na pierwszy plan, a nasi instruktorzy przygotowują odjechane i ekscytujące aktywności 😎.
Na początek na naszej sali zaroi się od wielgachnych plażowych piłek, które powoli będą już zapowiadać zbliżające się wakacje i czas letnich szaleństw ⛱️.
Naszych gimnastyków 🤸 czeka dużo ewolucji na drążkach wysokich i niskich oraz na kółkach gimnastycznych. Ale nie będą to jednak jedyne aktywności, które wypełnią im czas zajęć…
Na naszych wspinaczy 🧗 natomiast czekać będzie nie lada wyzwanie, gdyż zmierzą się z naszą SkakAnkową Tyrolką Podsufitową oraz spróbują zdobyć jak najwięcej SkakAnkowych Żetonów 💰 w przypisanym sobie kolorze.
Na zakończenie tych niepowtarzalnych zajęć czekać nas będzie szturm na Twierdzę SkakAnka 🏰 i próba zdobycia jej najwyższej wieży.

Co to będzie za tydzień!?! Tego dowiecie się tylko w SkakAnce!