🦋 Wielka Majówka w SkakAnce 🌳

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 32

 

Przed nami w SkakAnce 🌼 Wielka Majówka 🍃! Choć przerwa majówkowa dla niektórych w tym roku może trwać nawet dziewięć dni❕❗, to mamy nadzieję, że w tym czasie znajdziecie również czas na wizytę w SkakAnce 👍.
U nas także zapanuje atmosfera wypoczynku i relaksu 🛌 harmonijnie połączona z gimnastycznymi🤸‍♂️ i wspinaczkowymi 🧗‍♀️ wyzwaniami. Wspólnie rozłożymy się z kocami piknikowymi na SkakAnkowej Polanie wśród wysokich już traw 🌾, pachnących kwiatów 🌺 oraz bujnych zarośli 🌿, w których będziemy mogli potarzać się bez obawy przed groźnymi owadami 🐝🐜🐞.
Nasi gimnastycy bez umiaru będą kręcić przewroty i kołowroty 💫 oraz z zapałem bujać się na pełnych młodych listków gałęziach drzew 🌳.
Naszych wspinaczy oprócz piknikowania czekać będzie próba ustanowienia swoistego rekordu w ilości wspięć 🧗‍♀️🧗‍♂️🧗‍♀️🧗‍♂️ bez przerwy oraz w parach 🧗‍♂️🧗‍♀️ będą stawiać sobie wzajemnie wyzwania boulderowe do realizacji.
Na koniec czaka nas wyłapywanie motylków 🦋🦋🦋 unoszących się nad naszą SkakAnkową Polaną i przyglądanie się im z bliska 🔎

Majówkę w SkakAnce czas zacząć❗