💧 Wiosenne BrykAnie w SkakAnce 🌊

Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody!

W czasie trzech dni wiosennej przerwy świątecznej wybierzemy się na podbój świata razem z trojgiem rodzeństwa o imionach: KRO, PEL i KA! Naszą podróż rozpoczniemy od wielkiego spadania zakończonego rozszczepieniem jednej kropli na trzy oddzielne byty…, przeżyjemy niesamowite przygody w różnych stanach skupienia, a to wszystko po to, aby na końcu znów się połączyć w jedną całość!
W każdym dniu naszym przewodnikiem będzie ktoś inny z mokrego rodzeństwa, a wspinaczkowych wyzwań, gimnastycznych akrobacji i szalonych brykań będzie bez liku! 😊

 
 

Pierwszego dnia razem z KRO i jego rodzeństwem wypadniemy z Pani Chmury, przeciśniemy się przez rożne warstwy i złożymy wizytę Pani Glebie, poznamy Panią Siłę Grawitacji i Pana Napięcie Powierzchniowe. Spotkamy się z bardzo miłymi i roześmianymi Solami Mineralnymi, wkapniemy do Pani Jaskini, spłyniemy po stalaktytach wprost na stalagmity i poszalejemy w niesamowitych ślizgach na kolumnach! Na zakończenie dnia, po piaszczystych przecierkach – wytryśniemy w gościnnym Źródełku, gdzie mieszka Pani Źródlana Woda! Wprost z jej objęć udamy się do Pani Strugi, żeby zaraz potem wpaść z krótką wizytą do Pana Strumyka skąd przejmie nas Pan Potok na szalone bryzganie i wywijanie koziołków!
W drugim dniu, poprowadzeni przez PELa, wpadniemy z dłuższą wizytą do Pani Rzeki, dowiemy się dlaczego Pani Woda ma na nazwisko Życie i spotykamy się Państwem Zaporą i Sztucznym Jeziorem Rzecznymi. Przy okazji spotkania z Panem Tłuszczem dowiemy się dlaczego uważa się on za pięknego oraz dlaczego boi się Pani Emulsji. Spróbujemy zaprzyjaźnić się Panią Kwaśną Cytryną i pogwarzymy ze Słodkim Cukrem. Będąc w odwiedzinach u Pani Zamrażarki sprawdzimy z jakiego powodu jest tam tak ciasno i dlaczego Pani Woda zmieszana z Panem Spirytusem, w czasie gdy inni zamarzają, wciąż jest płynna… Spowodujemy również mały lodowy wybuch i uratujemy Ka przed totalnym wyschnięciem! Dzień zakończymy wodospadowymi skokami wprost z ramion Pani Zapory do Pani Spienionej Kipieli.
Trzeci dzień spędzimy w słonym nastroju, rozkoszując się nowymi przygodami, do których poprowadzi nas KA! Najpierw, u Pani Delty, przemieszamy się ze słonymi wysłannikami skierowanymi tu prosto od Pana Morza! Poznamy Panią Bryzę Wieczorną i jej bliską kuzynkę Bryzę Poranną. Dowiemy się dlaczego Pan Księżyc czasem ma aureolę i co robi wieczorami Pani Pusta Próżnia z Panem Zimnym Powietrzem….Przy okazji spotkania z Panem Wiatrem zaznajomimy się ze Skołtunionymi Falami i poszalejemy na ich grzywach skacząc i kręcąc się jak małe wirki! Zwiedzimy również podwodny ogród i poprzyglądamy się słonowodnym rybom… może uda nam się jakąś złowić??? Na zakończenie, wiedzeni tęsknotą rodzeństwa KRO, PELa i Ki, wprost z rozgrzanej motorówki pofruniemy do Państwa Cumulusów i Cirrusów oraz Cumulonimbusów. Nie będzie to łatwa wyprawa, bo w jej trakcie wszyscy ulegniemy połączeniu, dzięki czemu z rodzeństwa stworzy się jedna, znana im z początku naszej przygody całość, czyli: KRO-PEL-KA!!!

 

Takie przygody – TYLKO W SKAKANCE!

 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę poświęconą półkoloniom.


 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę poświęconą półkoloniom.

 

Formularz:

  Wiosenne Brykanie w SkakAnce

  Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody

  Uwagi

  Imię i nazwisko dziecka

  Data urodzenia dziecka

  Imię i nazwisko opiekuna

  Adres email

  Numer telefonu


  Wysyłając rezerwację potwierdzam akceptację Regulaminu oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSE SkakAnka do celów prowadzenia rejestracji.