🌼 Kolorowo naokoło – czyli powitanie Wiosny w SkakAnce! 🌷

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 26

 

W nadchodzącym tygodniu w SkakAnce zapanuje naprawdę wesoła 😍 i kolorowa 🌺🏵🌸 atmosfera. Będzie to czas kiedy w gimnastycznym i wspinaczkowym stylu witać będziemy pierwszy dzień astronomicznej i kalendarzowej WIOSNY 🍀! Postaramy się więc, aby jej nadejście świętować niezwykle barwnie i energicznie, gdyż budzi ona wszystko do życia i wyrywa z zimowego letargu 😴!
Zajęcia rozpoczniemy od radosnego przywitania Pani Wiosny poprzez rozpostarcie niesamowicie kolorowej SkakAnkowej Tęczy 🌈.
Naszych gimnastyków 🤸‍♀️ czeka mnóstwo harców i wygibasów wśród zieleniących się łąk i pól , które zmienimy w swoisty akrobatyczny plac zabaw, pełen podporów, przewrotów, przerzutów i odmyków 👍.
Nasi wspinacze 🧗‍♂️ staną przed nie lada wyzwaniem, związanym ze wspinaniem się na bardzo długą gałązkę bazi 🌿, gdzie jedynym oparciem na dłonie będą jej rozkwitające pąki 😀. Dodatkowo ich zadaniem będzie pomoc w rozbudzeniu z zimowego osowienia przeróżnych owadów 🐝🦗🐞 i wskazanie im drogi na naszą SkakAnkową Łąkę ➡️.
Uwieńczeniem naszych zajęć w tym tygodniu będzie przygotowanie dla Pani Wiosny wielkiego powitalnego bukietu polnych kwiatów 💐.

Przywitajcie wiosnę z nami w SkakAnce!