🚩 Kierunek ➡ Biegun SkakAnkowy 🚩

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 17

 

📅 Nowy Rok kalendarzowy w SkakAnce rozpoczynamy obierając na cel naszej podróży bieguny 🚩🚩 naszej planety. Miejsca ekstremalnie niedostępne i niegościnne człowiekowi 🤷‍♂️🤷‍♀️, które to swoją niedostępnością od dziesiątek lat przyciągają śmiałków 🚶‍♀️🚶‍♂️ gotowych poświęcić swój los dla dotarcia do celu. My również na zajęciach będziemy celować 🎯 wysoko 📈 i ustawiać sobie poprzeczkę zdecydowanie na wyrost swoich możliwości 😯.
SkakAnkową ekspedycję rozpoczniemy od współpracy w narciarskich tandemach i efektywnym pokonywaniu pokrytych śniegiem lodowych połaci.
Nasi gimnastycy 🤸‍♀️🤸‍♂️ spróbują dotrzeć do celu z użyciem raków, psich zaprzęgów 🐺 oraz innowacyjnie wykorzystując wiatr 🌬️ na swoją korzyść.
Natomiast nasi wspinacze 🧗‍♀️🧗‍♂️ wybiorą bardziej strome podejścia, na których będą musieli posłużyć się czekanami ⛏️ oraz nauczyć się współdziałać w drodze do wspólnego celu 🎯.
Na koniec nasze ekspedycje będą musiały stawić czoła rozsierdzonej Burzy Śnieżnej 🌨️, która złapała nas zaraz przed powrotem i znacząco utrudniła dotarcie do bazy ⛺.
Czy uda nam się powrócić z tej wyprawy zwycięsko???

Przekonaj się już dziś 🤩!