🤒 SkakAnka chora… Potrzebuje dziś doktora! 🤕

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 15

 

AAAAA! Psik!!! 👃
Uwaga! Wszyscy SkakAnkowicze wzywani na dyżur 🚑! Potrzebujemy waszej fachowej pomocy 👨‍⚕️👩‍⚕️, ponieważ nasza SkakAnka złapała KATAR…😷 Trzeba podjąć natychmiastowe działania, żeby jak najszybciej doprowadzić ją znowu do formy. Najlepszym lekarstwem będzie gimnastyczno-wspinaczkowa kuracja SkakAnkowa 👍.
Jak wszyscy dobrze wiedzą nieleczony katar trwa siedem dni, a leczony tydzień, dlatego czeka nas dużo akrobatyczno-wspinaczkowej🧗‍♀️🤸‍♂️🧗‍♂️🤸‍♀️ rekonwalescencji tygodniowej. Spróbujemy między innymi wczuć się w rolę poszkodowanego w wypadku i spróbujemy poruszać się i wykonywać ćwiczenie z wyłączeniem poszczególnych kończyn dolnych lub górnych💪 np. wspinać się „jednorącz”.
Na zajęciach gimnastycznych będziemy mieli okazję również poćwiczyć „kichające” odmachy oraz postaramy się zatkać cieknący nos 👃 przerzutami bokiem.
Natomiast nasi wspinacze zatykać będą zasmarkany nochal butami wspinaczkowymi 👢 pokonując bouldery, przy których spróbują opierać stopy tylko i wyłącznie na tarcie.
Na koniec wszyscy zmierzymy się z Zaraźliwym Berkiem 🏃‍♀️🏃‍♂️, szukając odpowiedniego lekarstwa 💉💊na wszystkie przekazywane przez niego dolegliwości!

AAAA! Psik!!! Na zdrowie!