🐻 Manewry z Wojtkiem 🙌

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 10

 

W tym tygodniu świętujemy odzyskanie przez nasz kraj 🇵🇱 niepodległości i tradycyjnie już w SkakAnce chcemy uczcić to wydarzenie przeżywając gimnastyczną i wspinaczkową przygodę z Misiem Wojtkiem🐻. Jedynym niedźwiedziem-żołnierzem, który w czasie walki o niepodległość naszego kraju podróżował z polskim wojskiem i pomagał w ciężkich trudach żołnierskiego życia.
Gimnastycznie razem z Wojtkiem spróbujemy swoich sił w różnych czynnościach, które nieobce są każdemu żołnierzowi. Przetestujemy się między innymi w musztrze, gimnastycznych manewrach bojowych na poligonie oraz poruszaniu się i działaniu w okopach 👌.
Nasi wspinacze poznają co to odpowiedzialność za los drugiej osoby 👫, gdy w parach splątani ze sobą zasiekami przyjdzie im pokonywać wzgórza Monte Cassino⛰. Sprawdzimy również ich biegłość w operacjach sprzętowych🔗, niezbędnych każdemu saperowi oraz zwinność i dokładność podczas pokonywania Pola Minowego.
Ostatecznym sprawdzianem będzie natomiast niepostrzeżone zdobywanie SkakAnkowego Fortu pilnowanego przez zawsze czujnego Instruktora-Obserwatora 🔭.

Czy jesteście gotowi na wspólne manewry w SkakAnce?!