🎇 Witajcie w SkakAnce 🎆

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2017/2018 – odc. 1

 

I stało się!!!
Nowy sezon w SkakAnce uważamy za otwarty!!! 🎈✨🎈
Czas powitać naszych dzielnych, zaprawionych w gimnastycznych i wspinaczkowych wyprawach SkakAnkowiczów 🙃 oraz przywitać tych, którzy do naszych wspaniałych przygód dopiero dołączają ☺!!!
Całkiem nowe, nieodkryte jeszcze tematy przyniosą mnóstwo nowych ruchowych wyzwań i pozwolą nam zgłębiać gimnastyczne 🤸 i wspinaczkowe 👐 umiejętności w zupełnie nowej odsłonie 👍. Dzieci i ich rodzice będę mogli śledzić przebieg naszego sezonu oraz postępy swoich pociech za pomocą Dzienniczka SkakAnkowicza 📖, który każdy uczestnik zajęć odbierze na swoich pierwszych zajęciach❗
Nadchodzący tydzień stanie więc pod znakiem wzajemnego poznawania się 🤝 oraz analizy wyjściowego poziomu 📈 sprawności i umiejętności naszych uczestników 📝. Instruktorzy będą mieli szansę poznać dzieciaki, sprawdzić jak reagują na strukturę zajęć, jak odnajdują się w grupie 🙆 oraz jak radzą sobie z kluczowymi bazowymi ćwiczeniami 🙌 w zależności od rodzaju zajęć oraz poziomu zaawansowania. Wszystko to w atmosferze świetnej zabawy 🤣 i rozpoczęcia magicznego SkakAnkowego Sezonu 2017/2018.
Cały Zespół SkakAnki nie może się już Was doczekać! 👍

Do zobaczenia!
Ania 👱, Diana 👧, Ewelina 👩, Ida 👧, Roksana 👩, Wiktoria 👧, Benek 👦, Michał 👦, Paweł 👦, Radek 👨, Szymon 👦