? Ulica SkakAnkowa ?

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 23

 

Po tygodniu spędzonym na zmaganiach ze śnieżnymi zaspami ❄, tunelami i rozpadlinami kilka dni odwilży pozwoliło nam na oczyszczenie SkakAnki z nadmiaru śniegu i przygotowanie się na wizytę na Ulicy SkakAnkowej ?.
Od poniedziałku nasze wspinaczkowe i gimnastyczne aktywności przeniesiemy prosto na drogi ?, ścieżki i skrzyżowania ? między samochody ?, motocykle ? oraz rowery ?. Niezbędna do tego nam będzie wyśmienita znajomość znaków drogowych ?⛔?, sygnalizacji świetlnych ? oraz zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym ?.
Gimnastycy zmierzą się z akrobatyczną przeprawą przez rzekę promem ? lub mostem zwodzonym ? oraz dowiedzą się kilku informacji o swoich pojazdach podczas wizyty w SkakAnkowym warsztacie ⚙??.
Wspinacze natomiast opanują do perfekcji orientację w kierunkach ⬅⬆⬇➡, znajomość zasad dotyczących ograniczeń prędkości ? oraz umiejętność poruszania się na parkingu piętrowym, a wszystko oczywiście ze wspinaczkowym zacięciem ?.
Na koniec wszyscy będą mogli mocno przyspieszyć na SkakAnkowej Autostradzie ?

Wyrusz w tę drogę ze SkakAnką❕❗❕

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/111847631714940084734/albumid/6392113913478565649?alt=rss&kind=photo” ]