⛄ Nadciąga DRUGI tydzień naszego ZIMOWEGO BRYKANIA ⛄

❄ UWAGA! UWAGA! UWAGA! ❄
⛄ Oto nadciąga DRUGI tydzień naszego ZIMOWEGO BRYKANIA!!! ⛄

W najbliższym tygodniu, już w poniedziałek, skierujemy się na południe, aby współuczestniczyć w odkrywaniu tajemnic ? Bieguna Południowego!!!

❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄❄

⛴ W pierwszym dniu wsiądziemy na podkład korwety „Wostok”, aby wziąć udział w ekspedycji na polarne koło podbiegunowe i będziemy pierwszymi ludźmi, którzy zobaczą stały ląd Antarktydy!
❄ W drugim dniu drugiego tygodnia czeka nas pierwsze zejście na antarktyczny ląd! Nie ustaniemy w wysiłkach, aby znaleźć i zebrać jak najwięcej próbek wszystkiego co jest specyficzne dla Antarktydy!
⛄ Trzeci dzień to będzie prawdziwe wyzwanie! Spędzimy CAŁĄ ZIMĘ na Antarktydzie!!! Będziemy też mieć mnóstwo pracy z uwolnieniem zakleszczonego w antarktycznej krze statku…
?? Czwarty dzień będzie dniem odkrywców! Jako pierwsi odkrywcy zatkniemy flagę na Biegunie Południowym. Zdobędziemy sprawności superślizgaczy lodowych i nauczymy się powozić psimi zaprzęgami!!!
? Nasz antarktyczny tydzień zakończymy w piątym dniu wraz z Jaśkiem Melą i Markiem Kamińskim. I znowu przekonamy się, że niemożliwe jest możliwe, gdy polska flaga zostanie zatknięta na dwóch biegunach w jednym roku!!!

❄ Swoją pomocą w wędrówce przez historię będzie nam służyć foka Śmieszka!!! ❄

‼Zapiszcie się na niesamowitą przygodę jeszcze dziś!‼