☃ Nadciągają Ferie ⛄

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 20

 

‼ Cóż to był za tydzień! Emocje związane z olimpijskimi ? zmaganiami jeszcze nie zdążyły opaść a przed nami kolejna niesamowita SkakAnkowa wyprawa!!! ?
❄❄❄ Nadciągają ferie, a wraz z feriami do SkakAnki w czasie półkolonii zawita wspaniała zimowa przygoda na Biegunie Północnym i Południowym ?. Dając przedsmak tych ekscytujących podróży uczestnicy naszych gimnastycznych i wspinaczkowych zajęć również będą mogli wyruszyć z misją eksplorowania tych niedostępnych miejsc ⛰.
Czeka nas między innymi przeprawa przez lodowe pola ? wypełnione ciężkimi do pokonania wielkimi krami oraz ucieczka przed okowami mrozu ❄ w kole podbiegunowym.
Nasi gimnastycy sprawdzą również czy pokonując bieguny uda im się okrążyć świat ? i czy przy zdobywaniu Bieguna Południowego faktycznie będą do góry nogami ?. Oprócz tego spróbujemy również jazdy psimi ??? zaprzęgami oraz nurkowania w przeręblu ?.
Nasi wspinacze wezmą udział w misji naukowej rozkładając na biegunach sondy ? badawcze oraz będą musieli zmierzyć się z ekstremalnie szybką akcją ewakuacyjną z łodzi, która utknęła w lodzie ⛴. Będzie ekstremalnie… SkakAnkowo!

Zdobądźmy Bieguny razem!!!

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/111847631714940084734/albumid/6378915384818263761?alt=rss&kind=photo” ]