? Skok na stok ?

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 15

 

Hurra!!! ?
Po pracowitym tygodniu poświęconym naprawom udało nam się ponownie uruchomić taśmę produkcyjną w fabryce Świętego Mikołaja ?! Wytwarzanie zabawek ruszyło pełną parą i na pewno wszystkie zdążą powstać na czas. ???
Zdecydowanie zasłużyliśmy więc na to, aby odpocząć i zrelaksować się na górskich stokach SkakAnki ?, gdzie w tym tygodniu zapanuje białe szaleństwo. Nasi gimnastycy będą mieli okazję zakosztować narciarstwa ⛷ czy snowboardingu ? w akrobatycznej odsłonie pełnej skoków i ewolucji. SkakAnkowa ekipa wspinaczkowa lubująca się w wysokości i ekstremalnych wyzwaniach zajmie się natomiast obsługą i konserwacją wyciągów narciarskich ?, gdzie bardzo ważną umiejętnością jest prawidłowa technika zjazdu w dół w ścianie. Podczas tych czynności pewnie nie raz zdarzy im się pohuśtać wysoko nad stokiem ?.
Nie zabraknie też oczywiście zabaw ze Śnieżnymi Kulami ❄❄❄ oraz Wielkiej Śniegowej Bitwy. Przed nami prawdziwie SkakAnkowy Skok na Stok ⛄!

Gotowi? No to jazda!
Czekamy na Was w zimowej gotowości!

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/111847631714940084734/albumid/6363626970627929025?alt=rss&kind=photo” ]