? Witajcie w SkakAnce! ?

Akrobatyczny i Wspinaczkowy Serial Brykaczowy – sezon 2016/2017 – odc. 1

 

Nareszcie!!!
Nowy sezon w SkakAnce uważamy za otwarty!!! ?✨?

Witamy SkakAnkowo, brykaczowo, gimnastycznie i wspinaczkowo ?!!! Jest nam niezmiernie miło widzieć Was, Drodzy SkakAnkowicze na zajęciach wspinaczkowych ?, gimnastycznych ? oraz ogólnorozwojowych dla małych dzieci z rodzicami ?! Zarówno tych, którzy przygodę ze SkakAnką dopiero zaczynają lub wracają do nas po przerwie wakacyjnej, jak i tych, którzy przerwy od SkakAnki wcale nie potrzebowali ?.
Pierwszy tydzień zajęć stoi pod znakiem wzajemnego poznawania się oraz wprowadzenia do tego, co czeka nas w nadchodzących miesiącach ??. Nasi wspaniali instruktorzy będą mieli szansę poznać i rozpoznać ? dzieciaki, sprawdzić jak radzą sobie w grupie i reagują na strukturę zajęć oraz proponowane ćwiczenia, a to wszystko w otoczce gimnastyczno-wspinaczkowego rozpoczęcia SkakAnkowego Roku i pasowania na SkakAnkowicza ?. Cały Zespół SkakAnki nie może się już doczekać!!!
Ania ?, Benek ?, Diana ?, Emilia ?, Ewelina ?, Ida ?, Michał ?, Radek ?, Roksana ?, Szymon ?, Wiktoria ?

Baw się razem z nami! ?

[peg-gallery album=”http://picasaweb.google.com/data/feed/api/user/111847631714940084734/albumid/6326852981532156529?alt=rss&kind=photo” ]