💧 Wiosenne BrykAnie w SkakAnce 🌊

Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody!

W czasie trzech dni wiosennej przerwy świątecznej wybierzemy się na podbój świata razem z trojgiem rodzeństwa o imionach: KRO, PEL i KA! Naszą podróż rozpoczniemy od wielkiego spadania zakończonego rozszczepieniem jednej kropli na trzy oddzielne byty…, przeżyjemy niesamowite przygody w różnych stanach skupienia, a to wszystko po to, aby na końcu znów się połączyć w jedną całość!
W każdym dniu naszym przewodnikiem będzie ktoś inny z mokrego rodzeństwa, a wspinaczkowych wyzwań, gimnastycznych akrobacji i szalonych brykań będzie bez liku! 😊

 
 

Pierwszego dnia razem z KRO i jego rodzeństwem wypadniemy z Pani Chmury, przeciśniemy się przez rożne warstwy i złożymy wizytę Pani Glebie, poznamy Panią Siłę Grawitacji i Pana Napięcie Powierzchniowe. Spotkamy się z bardzo miłymi i roześmianymi Solami Mineralnymi, wkapniemy do Pani Jaskini, spłyniemy po stalaktytach wprost na stalagmity i poszalejemy w niesamowitych ślizgach na kolumnach! Na zakończenie dnia, po piaszczystych przecierkach – wytryśniemy w gościnnym Źródełku, gdzie mieszka Pani Źródlana Woda! Wprost z jej objęć udamy się do Pani Strugi, żeby zaraz potem wpaść z krótką wizytą do Pana Strumyka skąd przejmie nas Pan Potok na szalone bryzganie i wywijanie koziołków!
W drugim dniu, poprowadzeni przez PELa, wpadniemy z dłuższą wizytą do Pani Rzeki, dowiemy się dlaczego Pani Woda ma na nazwisko Życie i spotykamy się Państwem Zaporą i Sztucznym Jeziorem Rzecznymi. Przy okazji spotkania z Panem Tłuszczem dowiemy się dlaczego uważa się on za pięknego oraz dlaczego boi się Pani Emulsji. Spróbujemy zaprzyjaźnić się Panią Kwaśną Cytryną i pogwarzymy ze Słodkim Cukrem. Będąc w odwiedzinach u Pani Zamrażarki sprawdzimy z jakiego powodu jest tam tak ciasno i dlaczego Pani Woda zmieszana z Panem Spirytusem, w czasie gdy inni zamarzają, wciąż jest płynna… Spowodujemy również mały lodowy wybuch i uratujemy Ka przed totalnym wyschnięciem! Dzień zakończymy wodospadowymi skokami wprost z ramion Pani Zapory do Pani Spienionej Kipieli.
Trzeci dzień spędzimy w słonym nastroju, rozkoszując się nowymi przygodami, do których poprowadzi nas KA! Najpierw, u Pani Delty, przemieszamy się ze słonymi wysłannikami skierowanymi tu prosto od Pana Morza! Poznamy Panią Bryzę Wieczorną i jej bliską kuzynkę Bryzę Poranną. Dowiemy się dlaczego Pan Księżyc czasem ma aureolę i co robi wieczorami Pani Pusta Próżnia z Panem Zimnym Powietrzem….Przy okazji spotkania z Panem Wiatrem zaznajomimy się ze Skołtunionymi Falami i poszalejemy na ich grzywach skacząc i kręcąc się jak małe wirki! Zwiedzimy również podwodny ogród i poprzyglądamy się słonowodnym rybom… może uda nam się jakąś złowić??? Na zakończenie, wiedzeni tęsknotą rodzeństwa KRO, PELa i Ki, wprost z rozgrzanej motorówki pofruniemy do Państwa Cumulusów i Cirrusów oraz Cumulonimbusów. Nie będzie to łatwa wyprawa, bo w jej trakcie wszyscy ulegniemy połączeniu, dzięki czemu z rodzeństwa stworzy się jedna, znana im z początku naszej przygody całość, czyli: KRO-PEL-KA!!!

 

Takie przygody – TYLKO W SKAKANCE!


 

Formularz:
Wiosenne Brykanie w SkakAnce

Wielkie Przygody Małej Kropelki Wody

Uwagi

Imię i nazwisko dziecka

Data urodzenia dziecka

Imię i nazwisko opiekuna

Adres email

Numer telefonu


Wysyłając rezerwację potwierdzam akceptację Regulaminu oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez CSE SkakAnka do celów prowadzenia rejestracji.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę poświęconą półkoloniom.