PRACA – instruktor zajęć rekreacyjnych

Zatrudnimy osoby na stanowisku Instruktora zajęć rekreacyjnych w Centrum Sportowo Edukacyjnym SkakAnka w Krakowie. Studenci mile widziani.

Główne obowiązki:
  • Prowadzenie zajęć ruchowych w oparciu o gimnastykę:
    • Prowadzenie zajęć grupowych
    • Prowadzenie zajęć z klientami indywidualnymi
    • Prowadzenie aktywności ruchowych w czasie przyjęć urodzinowych
Oczekiwania:
  • uśmiech na co dzień 🙂
  • absolwent lub student kierunku Wychowanie Fizyczne posiadający wcześniejszy kontakt z formami aktywności opartymi o gimnastykę
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wola pracy w dłuższym okresie
Dodatkowe atuty:
  • posiadanie legitymacji instruktora sportu lub rekreacji z gimnastyki sportowej
  • posiadanie wiedzy oraz umiejętności z zakresu wspinaczki
Informacje dodatkowe:
  • nie jest wymagane, by instruktorzy gimnastyki byli absolwentami lub studentami Wychowania Fizycznego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę na umowę o pracę (3/4 etatu) lub umowę zlecenie.

Aplikacje (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres biuro@skakanka.eu z dopiskiem INSTRUKTOR w tytule e-maila.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.